Strona główna

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego (4.04.2010 r.) Drukuj
Aktualności - Ogłoszenia duszpasterskie
ŻYCZENIA

Wszystkim Drogim Parafianom i Miłym Gościom - my, Wasi duszpasterze, składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech radosna wieść o Zmartwychwstaniu naszego Pana Jezusa Chrystusa opromienia życie każdego z nas, pogłębia wiarę, napełnia nadzieją i rozpala miłość, która uzdalnia do pięknego życia w Bogu. Wszystkim - Wesołego Alleluja! Zmartwychwstał Pan!

 1. Dzisiaj i jutro /II Święto/ wszystkie Msze święte wg porządku niedzielnego.
 2. Trwa Oktawa Wielkanocna. Dlatego w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i zakaz udziału w zabawach.
 3. Codziennie o godzinie 18:00 nowenna do Miłosierdzia Bożego.
 4. We wtorek po wieczornej Mszy św. spotkanie Odrodzenia.
 5. W środę po nowennie i wieczornej Mszy św. zebranie Żywego Różańca.
 6. W czwartek po wieczornej Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego.
 7. Uwaga kandydaci do bierzmowania z klasy I Gimnazjum! Dla Was w tygodniu obowiązkowe spotkania w grupach wg ustalonego porządku. Z tym, że grupa z poniedziałku i wtorku przyjdzie za tydzień.
 8. W przyszłą niedzielę święto Miłosierdzia Bożego, na Os. Jana III Sobieskiego w Poznaniu zostanie odprawiona o godzinie 15:00.
  • Za tydzień też niedziela budowlana. Wszystkim ofiarodawcom na rzecz budowy naszego kościoła i zaplecza serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać. Dziękujemy też za kolejne koperty z daniną diecezjalną.
 9. Jeszcze w tych świątecznych dniach przyjmujemy zgłoszenia na pielgrzymkę majową „Śladami Sługi Bożego Ks. Jerzego Popiełuszki, Św. Maksymiliana Marii Kolbego, Św. Stanisława Kostki” Więcej informacji w gablocie.
 10. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich. Jest Przewodnik Katolicki /wyjątkowo cena 6 zł z dodatkiem/, Niedziela, W Naszej Rodzinie, Miłujcie się, Różaniec, Głos dla Życia, Nasza Arka, L'Osservatore Romano, gazeta „Chrystus i Ty” /w cenie 1 zł/, Mały Przewodnik Katolicki dla dzieci.
 11. Zmarła nasza parafianka śp. Stefania Kamińska z bloku 7.