Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia duszpasterskie » XXVIII Niedziela Zwykła (10.10.2021 r.)

XXVIII Niedziela Zwykła (10.10.2021 r.)
sobota, 9 października 2021 r., 18:30
 1. Dziś 27. Niedziela Zwykła. XXI Dzień Papieski. Niedziela budowlana.
  • Przed kościołem zbiórka do puszek na fundusz stypendialny „Fundacji Nowego Tysiąclecia”.
  • Do odwiedzin Matki Bożej w Obrazie Cudownej Ikony Jasnogórskiej zostały 3 dni. Wszyscy nadal trwajmy w modlitwie w intencji o błogosławione i trwałe owoce Nawiedzenia Matki Bożej w naszej Parafii w dniach 13 i 14 października br. Program Nawiedzenia jest dostępny w wyłożonych na stolikach folderach, które są do zabrania, na afiszach oraz na stronie internetowej naszej parafii. Przygotujmy dekoracje naszych okien, balkonów i domów (flagi narodowe i papieskie oraz obrazki MB Częstochowskiej można nabyć w zakrystii). Na stoliku przed ołtarzem jest wyłożona Parafialna Księga Oddania Matce Bożej - zachęcamy do wpisów swoich intencji, przemyśleń, próśb i podziękowań…
 2. Trwa miesiąc różańcowy - październik. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17:45, ponadto różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17:00. (Wyjątek 13 i 14 października, wtedy różaniec będzie odmawiany zgodnie z programem Nawiedzenia, zawartym w folderach do zabrania).
 3. UWAGA! W kościele nadal obowiązuje zakrywanie ust i nosa maseczką i dezynfekcja rąk!
 4. Wtorek 12 października 2021 r.
  • O godzinie 9:00 sprzątanie kościoła przed uroczystością Nawiedzenia Matki Bożej Jasnogórskiej. Zapraszamy chętne osoby, które włączą się do sprzątania kościoła!!!
  • Od godz.18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
 5. Środa 13 października 2021 r. uroczystość Nawiedzenia Matki Bożej Jasnogórskiej.

  Plan Nawiedzenia

 6. Czwartek 14 października 2021 r. uroczystość Nawiedzenia Matki Bożej Jasnogórskiej.

  Plan Nawiedzenia

 7. Piątek 15 października 2021 r.
  • O godz. 18:30 Msza św. Za Ojczyznę - Polskę według woli Bożej.
  • Po wieczornej Mszy św. spotkanie członków Zastępu Rycerzy św. Michała Archanioła.
 8. W godzinach czynnego Biura parafialnego przyjmujemy intencje mszalne (na październik, listopad i grudzień br.).
 9. Zaproszenia na (szczegóły na afiszach w gablocie):
  • Szkoła Animatora Młodzieży,
  • Dzień dziecka utraconego, 15 października br., godz. 19:00.,
  • Warsztaty Tańca Duchowego z elementami medytacji - Piątki w Karmelu.
 10. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich: Przewodnik katolicki, Miłujcie się, Niedziela, Mały Przewodnik Katolicki dla dzieci na październik. W zakrystii można odebrać nowy nr kwartalnika Idźmy do Świętego Józefa i kolejny nr. miesięcznika Tota Tua.
 11. Konto bankowe parafii:
  Parafia rzymskokatolicka pw. Świętych Aniołów Stróżów w Poznaniu
  Nr konta: 47 1090 1362 0000 0000 3602 2323
  Wszystkim ofiarodawcom za złożone ofiary i na konto serdecznie dziękujemy i odwzajemniamy się modlitwą.
 12. Zmarł nasz parafianin śp. Przemysław Augustyniak z bloku 2. Dobry Jezu, a nasz Panie…