Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia duszpasterskie » VII Niedziela Zwykła (20.02.2011 r.)

VII Niedziela Zwykła (20.02.2011 r.)
sobota, 19 lutego 2011 r., 19:31
 1. Dziś VII Niedziela Zwykła.
 2. Jutro, w poniedziałek, o godzinie 18:00 nabożeństwo do Świętego Michała Archanioła i Świętych Aniołów Stróżów. Zapraszamy.
  • Po wieczornej Mszy świętej w kościele zebranie dla rodziców dzieci klasy drugiej – komunijnej. Obecność przynajmniej jednego rodzica bezwzględnie konieczna.
 3. We wtorek, 22 lutego, mamy święto Katedry świętego Piotra Apostoła. Pamiętajmy w modlitwie o Ojcu Świętym.
 4. W czwartek, po wieczornej Mszy św. spotkanie Kręgu biblijnego. Zapraszamy.
 5. Kandydaci do bierzmowania z klasy III Gimnazjum mają w tym tygodniu (wtorek i środa) o godzinie 19:15 obowiązkowe spotkania w grupach.
  • Zaległe spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy I, grupa poniedziałkowa, będzie jutro w poniedziałek o godzinie 17:00.
 6. W najbliższy piątek schola dziecięca jeszcze nie ma próby śpiewu.
 7. Parafia nasza organizuje pielgrzymkę autokarową 3-dniową do Włocławka - Płocka - Tumu koło Łęczycy - Łodzi w dniach 16 - 17 - 18 maja br. Cena 280 zł. Zapisy i program szczegółowy w zakrystii. Zapisy przyjmujemy do końca lutego. Osoby niezdecydowane prosimy o podjęcie szybkiej i konkretnej decyzji.
  • Można się jeszcze zapisać na pielgrzymkę na Bałkany (w programie m. in. Medjugorie). Więcej szczegółów u ks. Proboszcza i ks. Jana Glapiaka w Kurii.
 8. Za tydzień niedziela budowlana. Wszystkim ofiarodawcom budowy naszego kościoła i zaplecza za składane ofiary na zapłacenie długów, prace wykończeniowe serdecznie dziękujemy, Bóg zapłać. Odwzajemniamy się modlitwą.
 9. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich. Jest Przewodnik Katolicki, Niedziela, Miłujcie się, Głos dla Życia, L'Osservatore Romano, Mały Przewodnik Katolicki dla dzieci.
  • Zbliża się dzień beatyfikacji Sługi Bożego Jana Pawła II. Pomocą w przygotowaniu się do tego wielkiego wydarzenia może służyć okolicznościowa gazeta pt. Dobre Nowiny „Raduj się, Polsko”. Cena 1 zł.
 10. Zmarli nasi parafianie śp.: Kazimierz Jabłonowski z bloku 18, Marianna Winiecka z bloku 24.
 11. Za tydzień będzie okazja uiścić składkę członkowską z racji przynależenia do Towarzystwa Przyjaciół KUL oraz złożyć ofiarę na Radio Maryja i Telewizję Trwam.