Strona główna » Aktualności » Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

W dziale Ogłoszenia duszpasterskie znajdują się ogłoszenia parafialne z kilku ostatnich niedziel.II Niedziela Adwentu (10.12.2017 r.)
sobota, 9 grudnia 2017 r., 18:30
 1. Dziś II Niedziela Adwentu, niedziela budowlana oraz Dzień Modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc temu Kościołowi. Na Mszy św. o godz. 18.30 adwentowe oczekiwanie i modlitwa o uzdrowienie. Zapraszamy!
  Parafialny Zespół Caritas rozprowadza świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom oraz poświęcone opłatki wigilijne. Parafian, do których nie dotarły osoby z poświęconymi opłatkami, prosimy uprzejmie by nabyły opłatek przy stoliku ze świecami „Caritas” (wejście od strony Przychodni zdrowia). Wypełnioną Tytkę i Paczkę z serduszkiem przynosimy do dzisiaj.
  Harcerki i Zuchenki z naszej parafii po Mszy św. o godz. 9.30, 11.00 i 12.15 proponują kupno kartek świątecznych. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na letni obóz.
 2. Jutro, w poniedziałek imieniny ks. Daniela Wachowiaka, naszego wikariusza. Msza św. w intencji Solenizanta o godz. 6:30.
 3. W tygodniu przypadają Kwartalne Dni Modlitw o chrześcijańskie życie rodzin.
 4. Od poniedziałku do soboty zapraszamy na Msze św. roratnie o godz. 6.30. O godz. 6.05 śpiewamy Godzinki. Kto nie może przyjść rano – zapraszamy na wieczorną Mszę św.
 5. Kandydaci do bierzmowania z kl. II gimnazjum mają obowiązkowe spotkanie we wtorek, o godz. 17.00 albo w piątek o godz. 17.15.
 6. W tygodniu:
  • w poniedziałek o godz. 18.00 nabożeństwo do Św. Michała Archanioła i Śww. Aniołów Stróżów. Zebranie Akcji Katolickiej po wieczornej Mszy św.
  • w środę 13 grudnia wspomnienie Św. Łucji, Dzień Modlitwy za ofiary stanu wojennego. Spotkanie Kręgu Biblijnego po wieczornej Mszy św.
  • w czwartek adoracja do godz. 20.00, na początek Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  • Ks. Daniel zaprasza na spotkanie duchowego wzrostu w piątek po wieczornej Mszy św. do salki przy zakrystii.
  • za tydzień w niedzielę w naszym mieście Pokutny Marsz Różańcowy. Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał do puszek ofiary na przygotowanie wieczerzy dla podopiecznych parafian.
 7. Osoby, które zdecydowały się przystąpić do Towarzystwa Przyjaciół Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu oraz do modlitwy osłonowej za kapłanów w ramach Wspólnoty Anielski Głos Pana naszej parafii, prosimy o przyniesienie deklaracji do zakrystii albo biura parafialnego. Więcej informacji można przeczytać na afiszu dostępnym na drzwiach w przedsionku kościoła.
 8. Osoby, które zadeklarowały modlitwę różańcową za dzieci zapraszamy na spotkanie w środę, 13 grudnia po wieczornej Mszy św. do kościoła.
 9. Już dzisiaj można nabyć w zakrystii bilety na niezwykły koncert „Betlejem w Poznaniu” dnia 5 stycznia 2018 r., godz. 19.00 w Arenie Poznań. Bilety w cenie 40, 60 i 80 zł. Więcej informacji na ulotkach, wyłożonych na stoliku w przedsionku kościoła.
 10. Zachęcamy do lektury czasopism katolickich: Przewodnik Katolicki, Niedziela, Miłujcie się (nowy numer), Mały Przewodnik Katolicki dla dzieci ze specjalnym dodatkiem: dwa filmy na jedynej płycie, „Historia ukryta w czekoladzie” oraz film o św. Maksymilianie Kolbe. Cena 8,90 zł.
 11. Przyjmujemy intencje mszalne na 2018 r. w godzinach czynnego biura parafialnego.
 12. Zmarli nasi parafianie:
  • śp. Irena Olkowska z bl. 14,
  • śp. Lucyna Milewska z bl. 4,
  • śp. Jan Otto z bl 25.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 411